Доступність посилання

ТОП новини

У Росії фіксують нові випадки вживання допінгу легкоатлетами


(©Shutterstock)

Всеросійська федерації легкої атлетики 21 березня повідомила про чотири нові позитивні допінг-проби російських спортсменів. За даними чиновників, знову йдеться про вживання забороненого препарату мельдонію. випробували позітв для забороненого мельдоній наркотиків.

У російській федерації не назвали прізвища спортсменів. Але інформаційне агентство ТАСС з посиланням на свої джерела повідомляє, що в цьому квартеті фігурують спринтер Надія Котлярова, бігуни на довгі дистанції Андрій Мінжулін та Гульшат Фазлетдінова та Ольга Вовк, яка змагалася в бігу з перешкодами.

Щонайменше 16 російських атлетів, включно із зіркою світового тенісу Марією Шараповою, були спіймані на вживанні мельдонію, доданого 1 січня 2016 року Всесвітньою антидопінговою агенцією (ВАДА)до списку заборонених препаратів .

Російські легкоатлети торік були відсторонені від міжнародних змагань під егідою ІААФ через звинувачення в поширеному і підтримуваному державою вживанні допінгу. Тепер російські спортивні чиновники мають надати докази боротьби з допінгом, щоб легкоатлети встигли виконати нормативи, необхідні для допуску на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро.

XS
SM
MD
LG