Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко доручив провести переговори з послами через недопуск Геращенко на процес над Савченко


Уповноважена президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, народний депутат України Ірина Геращенко (©Shutterstock)

Президент України Петро Порошенко доручив заступнику голови своєї адміністрації Костянтину Єлісєєву провести переговори з послами, які представляють країни «нормандського формату», переговори щодо недопущення до Росії депутата Верховної Ради України Ірини Геращенко.

«Цей інцидент є свідченням системного невиконання мінських домовленостей», – ідеться в записі на сторінці президента у Facebook.

Ірина Геращенко є членом Парламентської асамблеї Ради Європи, уповноваженою президента з питань мирного врегулювання на Донбасі.

Раніше 21 березня міністерство закордонних справ України висловило протест проти рішення Росії

Про те, що Ірину Геращенко, яка разом з іншими депутатами прямувала до російського Донецька на оголошення вироку у справі громадянки України Надії Савченко, не пропустили до Росії, стало відомо вранці 21 березня.

Сама Геращенко повідомила, що російські правоохоронці мотивували заборону їй в’їжджати на територію Росії до 2021 року тим, що «вона становить загрозу територіальній цілісності, обороноздатності Росії і здоров’ю її громадян».

Геращенко є членом постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській асамблеї Ради Європи, уповноваженою президента України з питань мирного врегулювання на Донбасі, представником України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG