Доступність посилання

ТОП новини

Мінфін: Україна отримала від Японії позику на 3​3​1 мільйон доларів


(©Shutterstock)

Україна отримала довгострокову пільгову позику від Японії обсягом 331 мільйон доларів у рамках спільного зі Світовим банком проекту «Позика для політики розвитку-II», повідомляє Міністерство фінансів.

Кредит було надано через Японське агентство міжнародного співробітництва.

«Умовою для надання цього кредиту було виконання Україною 10 структурних реформ, в тому числі в таких напрямках, як ліквідація податкових «ям» через запровадження електронної системи адміністрування ПДВ; реформування ринку газу; створення дієвих механізмів контролю не лише за видатками бюджету, але й отриманням доходів, для чого було розширено повноваження Рахункової палати України», – йдеться в повідомленні.

Кошти будуть зараховані до загального фонду державного бюджету. «Таким чином, отримані кошти допоможуть профінансувати пріоритетні потреби країни, в тому числі, соціальні видатки і ключові реформи», – додали в міністерстві.

У лютому Верховна Рада України ратифікувала угоду з Японією про виділення Україні 300 мільйонів доларів макрофінансової допомоги на здійснення економічних реформ. Угоду було підписано 4 грудня 2015 року в Києві.

XS
SM
MD
LG