Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 07:52

Шаріф засудив теракт у Пакистані, в результаті якого загинули щонайменше 69 людей


Наваз Шаріф

Прем’єр-міністр Пакистану Наваз Шаріф засудив теракт у місті Лагор, який стався в неділю і жертвами якого, за останніми даними, стали щонайменше 69 людей і понад 280 поранені. Шаріф висловив співчуття рідним і близьких загиблих, заявивши, що атака була спрямована проти невинних людей.

Влада сусідньої Індії, що є багаторічним суперником Пакистану, також висловила жаль з приводу загибелі людей, переважно жінок та дітей, у Лагорі. Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді зателефонував Шаріфу і заяив, що «народ Індії стоїть пліч-о-пліч зі своїми пакистанськими братами в цей час скорботи».

Вибух у місті Лагорі на сході Пакистану прогримів у неділю біля входу в багатолюдний громадський парк у центрі міста і дитячого майданчика в той час, коли в парку святкувала Великдень громада місцевої християнської меншини.

Відповідальність за напад узяло на себе ісламістське угруповання «Джамаат-уль-ахрар», речник якого заявив, що напад був спрямований саме проти християн. За його словами, це «сигнал» прем’єр-міністрові Пакистану Навазові Шаріфу, для якого пакистанська провінція Пенджаб, центром якої є Лагор, є політичною базою підтримки.

XS
SM
MD
LG