Доступність посилання

ТОП новини

У Чорногорії повідомили про видворення групи росіян та інших іноземців


Поліція в Чорногорії повідомила про видворення 58 іноземців, серед яких 43 були росіяни, інші – громадяни України, Узбекистану і Японії.

Ці люди були пов’язані з одним із релігійних культів, заявила поліція, не уточнивши, з яким саме; чорногорська преса пише, що це були члени культу «Аум Сінрікйо» походженням із Японії, відомого влаштуванням смертельних нападів із застосуванням отруйних газів у метро в Токіо 1995 року.

За даними поліції, люди, що жили в Чорногорії у двох готелях, не мали належних дозволів на перебування в цій країні й відтак були видворені 28 березня. Нікого з них не арештовували.

Також поліція повідомила, що ці люди дали їй пояснення, їхні комп’ютери і мобільні телефони вилучали для обстеження.

Культ «Аум Сінрікйо», що пророкує кінець світу, поєднує елементи низки релігійних і філософських вчень та погляди його засновника Сьоко Асахари; він перебуває в камері смертників, засуджений у Японії до страти за напади 1995 року, внаслідок яких від застосування забороненої у світі нервово-паралітичної речовини зарину загинули 12 людей і потерпіли ще сотні. Цей культ, визнаний у кількох країнах світу терористичною організацією, пізніше розпався на дві течії з іншими назвами й нині не існує в первісному вигляді.

XS
SM
MD
LG