Доступність посилання

ТОП новини

Парубій оголосив про повернення Барни до складу фракції «Блок Порошенка»


Народний депутат Олег Барна намагається винести прем’єр-міністра Арсенія Яценюка з-за трибуни під час засідання парламенту в Києві, 11 грудня 2015 року

Перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій оголосив про повернення до складу фракції «Блок Петра Порошенка» народного депутата Олега Барни.

«Депутатська фракція БПП на своєму засіданні 17 лютого ухвалила рішення вилучити до складу фракції народного депутата Олега Барну», – сказав він під час засідання Ради.

У грудні минулого року в парламенті України виникла бійка між депутатами від коаліції під час виступу у Верховній Раді прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Це сталося після того, як депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олег Барна підійшов прем’єра і спробував підняти і відтягти його від трибуни, з якої виступав голова уряду.

Фракція «Блок Петра Порошенка» ухвалила рішення вилучити Олега Барну зі складу фракції через його сутичку з прем’єром. При цьому Барна заявив, що сам вийшов із фракції. Комітет Верховної Ради України з питань регламенту і депутатської етики рекомендував парламенту позбавити Олега Барну права відвідувати найближчі п’ять засідань парламенту.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG