Доступність посилання

26 Червень 2017, Київ 03:35
Новини | Політика

Сакварелідзе: Порошенко обіцяв говорити про його повернення до ГПУ з новим генпрокурором


Давід Сакварелідзе, Петро Порошенко, Віктор Шокін (л > п), архівне фото

Колишній заступник генерального прокурора України Давід Сакварелідзе заявив, що президент України Петро Порошенко повідомив його про намір говорити з наступним генеральним прокурором про його повернення на посаду заступника генпрокурора.

Але, сказав він в ефірі «Громадського» телебачення, наразі питання про його повернення до ГПУ не має глобального значення. «Тут стоїть більш глобальне питання: чи будуть лишатись у системі ті люди, які заважають працювати, які не те що заважають реформувати, а воюють проти реформ уже рік», – наводить сайт телеканалу його слова.

Раніше в середу в ефірі телевізійного «5-го каналу» Сакварелідзе заявляв, що не повернеться до «тієї системи, де ми будемо займатися подальшим «шокінізмом» і самообманом». «Я не буду працювати в тій прокуратурі, де працюють за замовними справами, де працюють люди, які повертаються зі старої системи, де працюють люди, які мене вносили в «чорний список Царьова», – наводить сайт каналу його слова.

Як сказав Сакварелідзе, він планує продовжити свою діяльність в Україні, громадянином якої є, як громадський чи політичний діяч.

29 березня генеральний прокурор України Віктор Шокін підписав наказ про звільнення заступника генпрокурора, прокурора Одеської області Давіда Сакварелідзе з органів прокуратури. Сакварелідзе вважає своє звільнення зачисткою від тих, хто готовий боротися з корупцією.

Того ж дня Верховна Рада надала згоду на звільнення президентом Віктора Шокіна з посади генерального прокурора. Але рішення про це Петро Порошенко ще не ухвалив, хоча сам просив генпрокурора подати заяву про звільнення.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG