Доступність посилання

ТОП новини
23 Січень 2019, Київ 16:00

Представник Слідчого комітету Росії назвав можливим обмін Савченко


Офіційний представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін

Офіційний представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін допустив обмін засудженої в Росії української військової, депутата Верховної Ради Надії Савченко.

«Звичайно, справедливість вимагає, щоб вона відсиділа всі 22 роки. Але якщо це допоможе витягнути з київських катівень хороших і чесних людей, то можна і піти на обмін», – написав Маркін у колонці для видання «Вечірній Челябінськ», де працював на початку своєї кар’єри.

Закон, за словами Маркіна, передбачає тільки можливість передати Савченко для відбування покарання на батьківщину. На думку Маркіна, у разі обміну в Києві «всупереч закону і договорам» Савченко випустять.

22 березня суд у Росії засудив Савченко до 22 років ув’язнення за звинуваченням у вбивстві російських журналістів, замаху на вбивство і незаконному перетині кордону. Після оголошення вироку Савченко заявила, що з 6 квітня відновить сухе голодування, вимагаючи свого повернення в Україну.

Президент України Петро Порошенко запевнив, що робить усе можливе для повернення Савченко, і готовий передати Росії її військових Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва, затриманих за участь у збройній агресії проти України.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG