Доступність посилання

ТОП новини

Голова Одеської митниці Марушевська закликала президента зупинити блокування роботи її відомства


Юлія Марушевська
Юлія Марушевська

Глава Одеської митниці, заступник голови Одеської ОДА Юлія Марушевська звернулася до президента України Петра Порошенка з проханням зупинити блокування роботи її відомства. Про це вона сказала у своєму відеозверненні у п’ятницю.

«Я прошу Вас визначитись: чи Ви з тими, хто гальмує процес, чи Ви – з нами, хто хоче зробити реформи… Я прошу видати указ про створення відкритого митного простору, підтримати наш законопроект у Верховній Раді, який вже зареєстрований, але, на жаль, заблокований там, підтримати впровадження автоматизованої системи, зупинити всі ці безглузді перевірки, блокування і паралізування роботи митниці», – сказала Марушевська.

Вона повідомила, що останнім часом на Одеській митниці постійно перебувають правоохоронні та контрольні органи, які не дають можливості впроваджувати процес реформ.

«Сьогодні на Одеській митниці перебувають СБУ, внутрішня безпека, перевірки від Державної фіскальної служби. Сьогодні Одеську митницю атакують з усіх боків. В нас київські чиновники забирають вантажі, обкрадаючи кожного одесита і кожного мешканця одеського регіону. Нам погрожують кримінальними провадженнями. Це все ставить під загрозу існування реформи», – сказала Марушевська.

Коментарів з президентської канцелярії на заклики Марушевської наразі немає.

23 березня голова СБУ Василь Грицак повідомив про факти корупції на Одеській митниці, зокрема про виявлення контрабандної партії парфумів. Марушевская заявила, що ця інформація не відповідає дійсності, бо контейнери з парфумами навіть не полишали зони митного контролю Одеського порту.

Юлія Марушевська була призначена головою Одеської митниці у жовтні минулого року.

XS
SM
MD
LG