Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 18:43

Активісти «Самопомочі» у Кривому Розі вимагають поновлення Милобога у партії


Юрій Милобог

Активісти «Самопомочі» у Кривому Розі вимагають негайного поновлення членства Юрія Милобога у політичній партії «Об'єднання «Самопоміч». Про це мовиться у заяві активістів, оприлюдненій 5 квітня, повідомили Радіо Свобода у місцевому осередку партії.

«Ми відкидаємо обвинувачення, висунуті проти лідера криворізького осередку політичної партії «Об’єднання "Самопоміч» Юрія Милобога, через їхню упередженість та отримання препарованих доказів від сумнівних осіб. Вимагаємо негайного поновлення Юрія Милобога у ПП «Об’єднання «Самопоміч», – мовиться у повідомленні.

Як поінформували Радіо Свобода в осередку, під заявою поставили підписи понад два десятки людей – активістів місцевої «Самопомочі»: депутати міської та обласної рад від «Самопомочі», члени дорадчої ради осередку, громадські активісти, які працюють в громадських приймальнях політичної сили.

При цьому активісти «Самопомочі» заявили, що не підтримують дії керівництва партії оскільки, на їхню думку, вони суперечать задекларованим принципам діяльності партії.

«Наслідком збирання компромату, шантажу голови нашого осередку Юрія Милобога стала втрата провідних позицій «Самопомочі» у Кривому Розі, легітимізація Юрія Вілкула та підсилення впливу антидемократичних сил», – йдеться в заяві.

У неділю стало відомо, що Об’єднання «Самопоміч» вирішило виключити з членів партії колишнього кандидата в мери Кривого Рогу Юрія Милобога. У «Самопомочі» зауважили, що після рішення Верховної Ради призначити позачергові вибори мера в Кривому Розі стало відомо, що Милобог «веде переговори з представниками «Опозиційного блоку», зокрема, мова йде про аудіозапис, на якому зафіксована нібито розмова Милобога з чоловіком, який представляв його інтереси в переговорах зі штабом Юрія Вілкула щодо отримання грошової винагороди в обмін на припинення подальшої боротьби».

Сам Милобог в коментарі Радіо Свобода назвав цю заяву «поспішною та необґрунтованою» і відкинув звинувачення.

На виборах 15 листопада 2015 року у Кривому Розі за чинного міського голову, представника «Опозиційного блоку» Юрія Вілкула проголосувало 50,21% виборців, а за його суперника, висуванця «Самопомочі» Юрія Милобога – 49,79%. Різниця між кандидатами – 752 голоси. Після цього у місті тривали протести «проти фальшувань результатів виборів».

Згодом Верховна Рада призначила позачергові вибори мера Кривого Рогу на 27 березня 2016 року. Після цього всеукраїнський з’їзд партії «Об’єднання «Самопоміч» підтримав кандидатуру Семена Семенченка на посаду мера Кривого Рогу.

XS
SM
MD
LG