Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 04:13

Суд підтвердив законність умовно-дострокового звільнення Лозінського


Віктор Лозінський

Апеляційний суд Київської області підтвердив законність умовно-дострокового звільнення від відбування покарання колишнього народного депутата Віктора Лозінського, засудженого за вбивство.

Колегія суддів Апеляційного суду Київської області вирішила залишити без змін відповідне рішення Бориспільського міськрайонного суду Київської області.

Апеляцію подавала прокуратура Київської області, заявляючи, що Лозинського не можна вважати людиною, яка стала на шлях виправлення, оскільки він сам не визнає себе винним.

Бориспільський райсуд Київської області ухвалив рішення про умовно-дострокове звільнення Лозинського 25 лютого.

У квітні 2011 року Лозінського засудили до 15 років позбавлення волі за умисне вбивство. Пізніше вирок помʼякшили до 10-річного увʼязнення.

Лозінського засудили за умисне вбивство жителя Голованівського району Кіровоградської області Валерія Олійника, а також за незаконне зберігання та поводження зі зброєю і боєприпасами.

У травні 2015 року Апеляційний суд Київської області залишив Лозінського відбувати покарання в колонії. Перед цим керівництво Бориспільської виправної колонії № 119 направило до суду клопотання засудженого Лозінського про заміну йому невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді виправних робіт.

Крім того, у червні 2014 року стало відомо, що колишній народний депутат достроково вийшов із вʼязниці за станом здоровʼя. Після цього прокуратура оскаржила це рішення. Лозінського відправили назад до колонії.

XS
SM
MD
LG