Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 20:50

СБУ заявляє, що не перешкоджає роботі Одеської митниці


(©Shutterstock)

Служба безпеки України спростовує заяву керівника Одеської митниці Юлії Марушевської про перешкоджання фахівцями Служби безпеки роботі митниці.

Як заявили у прес-службі регіонального управління СБУ в Одеській області, за результатами перевірки «і з урахуванням виявлених численних порушень» дозвіл Одеській митниці на здійснення діяльності, пов’язаної з державною таємницею зупинили.

«Зокрема, жоден із керівників Одеської митниці, включаючи начальника, не подав документів для оформлення допуску і доступу до держтаємниці, відповідно до чинного законодавства. Керівництво Одеської митниці неодноразово ігнорувало письмові нагадування з боку начальника режимно-секретного підрозділу установи щодо необхідності оформлення зазначених допусків. Тож керівництво митниці не може і не має права ознайомитися, накладати резолюції та підписувати таємні документи, з якими безпосередньо пов’язане виконання ними своїх посадових обов’язків», – йдеться в повідомленні.

«Заяви керівництва митниці щодо упередженості під час проведення перевірки СБУ вважає відверто некоректними. Відповідно до вимог закону «Про державну таємницю» СБУ є спеціально уповноваженим державним органом у сфері забезпечення охорони державної таємниці та здійснює контроль за цим напрямом на всіх підприємствах, установах і організаціях, які провадять діяльність, пов’язану з держтаємницею», – наголосили в прес-центрі СБУ.

1 квітня керівник Одеської митниці Юлія Марушевська заявила про тиск на співробітників відомства, зокрема з боку співробітників СБУ. Вона звернулася у зв’язку з цим до президента України Петра Порошенка.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG