Доступність посилання

ТОП новини

Референдум у Нідерландах: 64% проти асоціації з Україною, явка 29% – екзит-пол


Референдум у Нідерландах, 6 квітня 2016 року

На референдумі у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, за асоціацію проголосували 36%, проти – 64. Такими є попередні дані екзит-полу, проведеного фахівцями центру соціології IPSOS.

За даними IPSOS, явка виборців становила 29%.

Щоб голосування було визнане таким, що відбулося, необхідно, щоб в ньому взяли участь не менше ніж 30 відсотків виборців.

Виборча комісія Нідерландів повідомила, що оприлюднить офіційні результати референдуму 12 квітня, а попередні – 8 квітня.

Нідерланди, як і всі інші країни-члени Європейського союзу, вже завершили ратифікацію Угоди про асоціацію України і ЄС. Але, відповідно до нещодавно ухваленого закону, з ініціативи євроскептичних громадських організацій у країні 6 квітня відбудеться консультативний референдум щодо перегляду цієї ратифікації. Політики Нідерландів і Євросоюзу закликали виборців країни підтримати ратифікацію.

У разі, якщо Нідерланди все ж відхилять ратифікацію, угода про асоціацію, включно з зоною вільною торгівлі, як припускають, буде діяти між Україною і рештою 27 членами Євросоюзу.

На цю ж тему:

06.04.2016
Відсутність референдумного ентузіазму допоможе асоціації України з ЄС?

Виборчі дільниці Нідерландів протягом дня заявляли про слабку активність голосувань далі

Дивитись коментарі (13)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG