Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 08:38

Нідерланди: явка на референдумі щодо України перевищила 30% – IPSOS


Голосування на референдумі у Нідерландах, 6 квітня 2016 року

На референдумі у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між Україною і ЄС явка виборців становила 32%. Такими є оновлені дані центру соціології IPSOS.

За остаточними результатами екзит-полів, проведених фахівцями IPSOS, 37,5% виборців проголосували за асоціацію з Україною, 61,7% – проти.

Щоб голосування було визнане таким, що відбулося, необхідно, щоб в ньому взяли участь не менше ніж 30 відсотків виборців.

Виборча комісія Нідерландів повідомила, що оприлюднить офіційні результати референдуму 12 квітня, а попередні – 8 квітня.

Нідерланди, як і всі інші країни-члени Європейського союзу, вже завершили ратифікацію Угоди про асоціацію України і ЄС. Але, відповідно до нещодавно ухваленого закону, з ініціативи євроскептичних громадських організацій у країні 6 квітня відбудеться консультативний референдум щодо перегляду цієї ратифікації. Політики Нідерландів і Євросоюзу закликали виборців країни підтримати ратифікацію.

У разі, якщо Нідерланди все ж відхилять ратифікацію, угода про асоціацію, включно з зоною вільною торгівлі, як припускають, буде діяти між Україною і рештою 27 членами Євросоюзу.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG