Доступність посилання

ТОП новини
20 Листопад 2018, Київ 23:19

У Rothschild Group підтверджують підписання трастової угоди з Порошенком


Петро Порошенко

У Rothschild Group підтверджують підписання трастової угоди з президентом України Петром Порошенком щодо компанії «Рошен».

«Угода була складена відповідно до міжнародних стандартів передання політиками активів до трасту на час державної служби», – повідомили в компанії.

Водночас, за даними агенції «Інтерфакс-Україна», відповідну угоду про довірче управління було укладено у результаті 12-місячної підготовки 14 січня 2016 року.

Репортери із 76 країн опрацювали понад 11 мільйонів документів щодо офшорних компаній та їхніх власників. В Україні фігурантом розслідування став, зокрема, президент України Петро Порошенко. Журналісти-розслідувачі заявляють, що Порошенко, всупереч заявам, досі не передав свої активи у траст, однак почав реструктуризацію своїх активів «Рошен», створивши для цього три офшорні компанії.

Згодом юридична фірма «Авеллум», що є юридичним радником Порошенка, заявила, що створення компаній в іноземній юрисдикції було єдиним можливим шляхом для передання активів Порошенка в управління авторитетної міжнародної трастової структури. Президент України також заявив, що основною метою створення компанії Prime Asset Partners Limited на Британських Віргінських островах було створення спеціального підприємства для передачі бізнесу в управління банку Rothschild, а не мінімізація податкової бази, як в інших учасників скандалу.

Автори міжнародного журналістського розслідування стверджують, що панамська юридична компанія Mossack Fonseca допомагала відмивати гроші, ухилятися від сплати податків і обходити різні санкції своїм клієнтам, серед яких політики, бізнесмени та спортсмени з усього світу.

XS
SM
MD
LG