Доступність посилання

ТОП новини
15 Листопад 2018, Київ 02:27

У Бельгії опублікували відео втечі підозрюваного до вибухів в аеропорту


Підозрюваний до вибухів в аеропорту Брюсселя (знімок з камер спостереження)

У Бельгії представники слідства 7 квітня звернулися з новим проханням про допомогу у пошуках підозрюваного до нападів в аеропорту Брюсселя, який вижив – йдеться про так званого «мужчину у капелюсі». Слідство оприлюднило відео його втечі з аеропорту.

Поліція продовжує пошуки чоловіка, зафіксованого камерами спостереження аеропорту, який був поряд з двома смертниками, що підірвали себе у брюссельському аеропорту 22 березня.

На новому відео, оприлюдненому поліцією, підозрюваний, одягнутий у капелюх і світлу куртку, о 7.58 за місцевим часом виходить з зали відправлень аеропорту після того, як смертники підірвали себе.

На відео з камер спостереження видно, як чоловік йде пішки у бік центральної частини Брюсселя, а о 9.50 його слід втрачається.

Дорогою, чоловік скидає свою куртку і у якийсь момент говорить по телефону.

(Відео користувача YouTube Fedpol Belgium)

«Ми особливо звертаємося до тих, хто міг зафільмувати чи думає, що він сфотографував підозрюваного», – повідомив Ерік Ван Дер Сипт, речник федерального прокурора Брюсселя.

Особлива увага слідчих наразі притягнута до пошуків куртки, яку у заяві описують як «світлу з капюшоном, темним зі зворотного боку».

«Особливо нас цікавить куртка, – зазначив Ван Дер Сипт.

Поліція у Брюсселі звертається до можливих свідків з проханням надати інформацію.

Минулого тижня поліція зверталася до усіх мешканців та бізнесменів брюссельського регіону, які мають камери спостереження, не видаляти записи, починаючи з 15 березня.

22 березня смертники влаштували низку вибухів на летовищі і в метро Брюсселя, внаслідок чого загинули понад 30 людей, більш ніж 270 були поранені. Поліція розшукує ще принаймні одного нападника, що лишився живим, а, можливо, і двох.

Раніше поліція встановила імена двох смертників, що підірвали себе на летовищі «Завентем», а також нападника, що підірвав себе у вагоні метро на станції «Мальбек» у центральній частині Брюсселя – це брати Ібрагім і Халід ель-Бакрауі, обидва народжені у Брюсселі та громадяни Бельгії і Наджим Лашрауі, також бельгійський громадянин.

XS
SM
MD
LG