Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 09:53

Керрі закликає Іран допомогти покласти край війни в Ємені та Сирії


Держекретар США Джон Керрі

Держекретар США Джон Керрі закликав Іран використати свій вплив не для дестабілізації в регіоні, а на допомогу припиненню війн у Ємені та Сирії. На прес-конференції в Бахрейні 7 квітня Керрі зазначив, що військовослужбовці П’ятого флоту США минулого тижня захопили схованку зі зброєю, яку Іран планував доправити збройному угрупованню Хуті в Ємені, яке воює проти уряду.

«Ми закликаємо Іран брати участь у конструктивних зусиллях із гарантування миру і допомогти нам вирішити проблему Сирії замість того, щоб продовжувати надсилати зброю бойовикам Хуті», – наголосив Керрі.

Держсекретар США також виступив на захист ядерної угоди з Тегераном, яку в самих Сполучених Штатах жорстко критикують республіканські опоненти чинної американської влади. Керрі також вказав, що Сполучені Штати та їхні арабські союзники, «як і раніше, єдині в своєму несприйнятті ракетної діяльності Ірану».

США наклали санкції на Іран через випробування балістичних ракет і закликали Раду безпеки ООН також вдатися до аналогічних дій щодо Тегерана. Це викликало енергійні заперечення з боку іранської влади, яка стверджує говорить, що має право на такі випробування після обмеження ядерної програми.

Recommended

XS
SM
MD
LG