Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 14:09

Поліція перевіряє дії активістів, які палили шини під Адміністрацією Порошенка


Поліція в Києві заявляє, що перевіряє дії активістів, які підпалили шини біля Адміністрації президента України і заважали їх гасити.

«Сьогодні, відповідно до запланованих масових заходів, столичні правоохоронці та військовослужбовці забезпечували охорону громадського порядку поблизу Адміністрації президента України. Приблизно о 13-й годині активісти почали палити автомобільні шини, при цьому заважали їх загасити», – йдеться в повідомленні київського управління поліції.

За словами правоохоронців, після проведення дослідчої перевірки події нададуть правову оцінку.​

За повідомленнями новинних агенцій, кілька десятків активістів на автомобілях із символікою Автомайдану прибули до Адміністрації президента в Києві, вимагаючи зустрічі з керівництвом держави. Серед вимог, які вони висувають – звільнення з правоохоронних органів корупціонерів і усіх, хто може нести загрозу для національної безпеки.

Водночас організація «Автомайдан» на своїй сторінці у Facebook заявила, що не бере участі в сьогоднішній акції під Адміністрацією президента.

«Вимоги її учасників нам зрозумілі, деякі підтримуємо, але серед протестуючих є, на жаль, сумнівні особи, псевдоавтомайданівці, у щирість намірів яких ми не віримо через їхню участь у замовних акціях у минулому, за що вони в тому числі і були виключені з нашої організації», – йдеться в заві.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG