Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 15:42

Кубів: Порошенко розпустить Раду, якщо цього тижня не сформують коаліцію та новий Кабмін


Степан Кубів

Представник президента України Петра Порошенка у Верховній Раді Степан Кубів заявляє, що президент розпустить парламент, якщо Рада на цьому тижні не сформує коаліцію та новий Кабінет міністрів.

«Президент України Петро Порошенко наголосив на тому, що вже цього тижня роботи парламенту маємо отримати новий уряд, нову коаліцію, які будуть зорієнтовані на проведення реформ, імплементацію угоди про асоціацію з ЄС, співпрацю з Міжнародним валютним фондом,боротьбу з корупцією, в іншому випадку парламент буде розпущений», – наголосив він.

За словами Кубіва, в свою чергу Порошенко зробить все можливе, аби прискорити формування коаліції та уряду.

Відповідно до Конституції, президент України має право достроково припинити повноваження Верховної Ради, якщо протягом одного місяця не сформовано коаліцію. Рішення про дострокове припинення повноважень Верховної Ради ухвалює президент після консультацій з головою Верховної Ради України, його заступниками та головами депутатських фракцій у Верховній Раді України.

10 квітня прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про рішення скласти повноваження прем’єра. Відповідне подання вже передали у Верховну Раду. Очікується, що це питання розглянуть 12 квітня.
Після відставки прем’єра «Опозиційний блок» виступив з вимогою розпуску парламенту та оголошення дострокових парламентських виборів.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG