Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 13:17

Путін не очікує скасування санкцій Заходу найближчим часом


Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін не очікує, що санкції Заходу проти Москви будуть скасовані «у найближчому майбутньому». Про це він заявив 14 квітня під час своєї «прямої лінії», відповідаючи на питання фермера-молочника, який запитав, чи Росія запроваджуватиме санкції у відповідь проти імпорту західних продуктів, щоб допомогти внутрішнім виробникам.

Путін зазначив, що швидше за все санкції проти Росіє не будуть послаблені, і що контрсанкції також залишатимуться у силі.

Російський президент також звинуватив українську владу у недостатньому виконанні Мінських домовленостей задля врегулювання ситуації на Донбасі.

«Виконання Мінських домовленостей відбувається погано не через наші помилки, а через помилки Києва, і тепер це розуміє кожен», – сказав Путін.

Україна та Захід запровадили проти Росії санкції через анексію Криму та роль Москви в збройному конфлікті на Донбасі. Росія називає анексію Криму «відновленням історичної справедливості», а наявність своїх військових підрозділів на Донбасі заперечує, визнаючи, що на сході України воюють російські «добровольці».

XS
SM
MD
LG