Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 13:02

Американська торговельна палата в Україні чекає реформ від уряду Гройсмана


Американська торговельна палата в Україні виступила з заявою з нагоди призначення нового уряду на чолі з Володимиром Гройсманом.

«Україна наразі переживає непрості часи, тому дуже важливо продовжити комплексні реформи, започатковані попереднім урядом», – ідеться в заяві, отриманій 14 квітня Радіо Свобода.

«Інвестори та ділова спільнота наголошують на необхідності суттєвих змін задля продовження своєї діяльності в країні та забезпечення притоку нових інвестицій. Сьогодні вкрай важливо не забувати про зобов’язання України перед міжнародними партнерами та кредиторами, а також зберегти прогрес, якого вдалося досягти на шляху реформування країни. Продовження програми МВФ є надзвичайно важливим для країни та її громадян, бізнесу і потенційних інвесторів, які пильно придивляються до українського ринку», – наголошується в заяві.

Американська торговельна палата в Україні вказує на потребу продовження та успішної реалізації судової реформи, що «в кінцевому результаті сприятиме належному захисту прав інвесторів та встановленню верховенства права в країні». Прозора приватизація може забезпечити мільярди доларів нових інвестицій, стимулювати створення робочих місць, а також перетворити збиткові державні підприємства на сучасні та прибуткові, відзначають у бізнесовому представництві США в Україні.

«Останнє, але не менш важливе завдання полягає в усуненні надмірної бюрократії шляхом ширшого впровадження електронних послуг у галузі державних закупівель та видачі дозволів, а також гармонізації пріоритетів дерегуляційної політики із потребами ділової спільноти», – ідеться в заяві, яку підписав президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер.

14 квітня Верховна Рада обрала новим прем’єр-міністром Володимира Гройсмана, задовольнивши прохання Арсенія Яценюка про відставку. Також парламент проголосував за персональний склад нового уряду України і з третьої спроби затвердив програму діяльності Кабінету міністрів.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG