Доступність посилання

ТОП новини
21 Лютий 2019, Київ 09:27

ЄС уважно моніторитиме ситуацію в Україні після скасування віз – євродепутат Пленкович


ЄС уважно моніторитиме ситуацію в Україні після скасування віз – євродепутат Пленкович
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:00:24 0:00

ЄС уважно моніторитиме ситуацію в Україні після скасування віз – євродепутат Пленкович

Європейська комісія і всі інституції Євросоюзу уважно стежитимуть за ситуацією в Україні після ухвалення рішення про візову лібералізацію. Про це заявив депутат Європарламенту, голова Комітету Асоціації Україна – ЄС Андрей Пленкович.

«Якщо буде серйозне відхилення від загальних стандартів, чи від ухваленого напрямку, ЄС неодмінно реагуватиме», – попереджає євродепутат.

«Україна має докладати зусиль, щоби демонструвати міжнародній спільноті, що вона орієнтована на верховенство права та вільне від корупції суспільство», – додав Пленкович.

«Я мав розмову із комісаром Ганом, який відповідальний за політику сусідства, і який відповідальний за Україну. Я думаю, він дотримуватиметься обіцянок, які давав. А Європейський парламент не буде інституцією, яка уповільнить лібералізацію візового режиму для українських громадян, яку вони заслужили», – запевнив депутат Європейського парламенту.

Україна в березні завершила виконання вимог плану дій щодо візової лібералізації, і Європейська комісія має до кінця квітня виступити із законодавчою пропозицією скасувати візи для короткотермінових поїздок громадян України до країн ЄС.

Комісар ЄС з питань розширення та політики сусідства Йоганнес Ган відвідає Україну 20 та 21 квітня. Порядок денний цього візиту ще остаточно не узгоджений, інформує агентство УНІАН.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG