Доступність посилання

ТОП новини

Стоянов звільнений з органів прокуратури – Куценко


Виконувач обов’язків генерального прокурора Юрій Севрук звільнив Миколу Стоянова з посади прокурора Одеської області та з органів прокуратури в рамках люстрації. Про це повідомив 15 квітня прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко.

За його словами, рішення ухвалене після отримання результатів люстраційної перевірки і листа від президента.

«Наказую звільнити державного радника юстиції 3 класу Стоянова Миколу Степановича з посади прокурора Одеської області та з органів прокуратури, у зв’язку з припиненням трудового договору згідно з пунктами 7-2, ст. 36 Кодексу законів про працю України. Підстави – довідка про результати вивчення особової справи щодо Стоянова», – йдеться в зачитаному Куценком наказі Севрука.

Президент України Петро Порошенко написав листа виконувачу обов’язків генерального прокурора Юрію Севруку з вимогою невідкладно звільнити прокурора Одеської області Миколу Стоянова, повідомив 15 квітня прес-секретар глави держави Святослав Цеголко у Facebook.

У Міністерстві юстиції України 5 квітня повідомили, що прокурор Одеської області Микола Стоянов, якого призначили замість Давіда Сакварелідзе, підпадає під люстрацію, оскільки у період із 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року він працював на посадах заступника прокурора Миколаївської та Київської областей.

Після призначення Стоянова громадянські активісти влаштували в Одесі серію акцій протесту з вимогою звільнити цього прокурора.

Дивитись коментарі (1)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG