Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 17:07

Савченко не вважає свою справу дзеркальною зі справою ГРУшників – Фейгін


Надія Савченко

Українська громадянка, народний депутат України Надія Савченко, утримувана в ув’язненні в Росії, не вважає рівноцінною свою справу і справу засуджених в Україні російських військових Євгена Єрофеєва та Олександра Александрова. Про це повідомив у вівторок один з адвокатів українки Марк Фейгін на сторінці у Twitter.

«У зв’язку з вироком Єрофеєву і Александрову, треба повідомити наступну позицію Надії Савченко. Савченко не вважає свою справу і справу Єрофєєва-Александрова дзеркальними. Справи в Києві і Росії проходили паралельно, але вважати їх однаковими, як в частині обвинувачення, так і в частині винуватості в обох випадках неправильно. Савченко була викрадена і перевезена до Росії, а російські спецпризначенці самі опинилися в Україні. Це принципова різниця», – повідомив Фейгін.

Він також зазначив, що далі питання звільнення Надії Савченко у руках політиків.

18 квітня Голосіївський райсуд Києва визнав винними російських військових Євгена Єрофеєва і Олександра Александрова, затриманих минулого року в зоні конфлікту на сході України, у веденні агресивних воєнних дій, сприянні діяльності терористичної організації, у вчиненні терористичного акту. Суд призначив російським військовим покарання у вигляді позбавлення волі на строк 14 років з конфіскацією майна.

Александрова і Єрофеєва вважають головними претендентами для обміну на українських політв’язнів у Росії, зокрема Надію Савченко.

XS
SM
MD
LG