Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 05:03

Петренко: російська сторона поки що не зверталася до України щодо Єрофеєва і Александрова


Євген Єрофеєв та Олександр Александров, 18 квітня 2016 року

Міністр юстиції України Павло Петренко заявляє, що Міністерство юстиції Росії не зверталося до Мін’юсту України про передачу російських військових Євгена Єрофеєва та Олександра Александрова.

«Наразі такого звернення від російської сторони по цих двох засуджених немає», – сказав він.

Раніше сьогодні президент України Петро Порошенко висловив сподівання, що йому з президентом Росії Володимиром Путіним вдалося узгодити попередній алгоритм звільнення ув’язненої в Росії Надії Савченко. За словами Порошенка, рішення суду щодо російських військових Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва «відкриває певні можливості для залучення механізму обміну».

18 квітня Голосіївський районний суд у Києві визнав винними Єрофеєва і Александрова, затриманих минулого року в зоні конфлікту на сході України, у веденні агресивних воєнних дій, сприянні діяльності терористичної організації, у вчиненні терористичного акту, що призвів до смерті людини.

Суд призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі на строк 14 років з конфіскацією майна. Вирок може бути оскарженим протягом 30 днів. Проте захисники російських військових заявили, що не оскаржуватимуть вирок.

XS
SM
MD
LG