Доступність посилання

ТОП новини
21 Квітень 2019, Київ 03:19

Ситник: НАБУ не вбачає злочину в отриманні Каськом квартир


Артем Ситник

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявляє, що його відомство не вбачає злочину в отриманні колишнім заступником генерального прокурора Віталієм Каськом квартир. Про це Ситник сказав під час інтернет-конференції на сайті Liga.net.

«Стосовно Каська я можу лише сказати, що та частина справи, розслідування якої було доручено НАБУ, – щодо нібито незаконного присвоєння ним квартир – ми не знайшли там злочину. Якщо ГПУ вважає якось інакше, то, напевно, керується не тільки правовими міркуваннями», – сказав Ситник.

При цьому він зазначив, що не має права коментувати політичні питання.

Пізно ввечері 10 квітня прокуратура вручила йому повідомлення про підозру у справі, «пов’язаній із махінаціями з державним житлом».

Печерський районний суд Києва відмовився взяти під варту колишнього заступника генерального прокурора України Віталія Каська на клопотання ГПУ. Водночас суд обрав для Каська запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Касько відкидає звинувачення на свою адресу і заявляє про намір відомства дискредитувати його.

15 лютого Віталій Касько повідомив про звільнення з посади заступника генпрокуратури України, назвавши серед причин корупцію всередині відомства. У Генпрокуратурі назвали рішення Каська «піаром».

XS
SM
MD
LG