Доступність посилання

ТОП новини

Геращенко: у Мінську нагадали про необхідність звільнення релігієзнавця Козловського


Ірина Геращенко

У Мінську під час засідання Контактної групи українська сторона нагадала про звернення від українських освітян і науковців з проханням звільнити релігієзнавця Ігоря Козловського. Про це за підсумками засідання написала уповноважена президента із врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко на своїй сторінці в Facebook.

«Також ми нагадали про звернення від українських освітян і науковців до представників ОРДО з проханням терміново звільнити релігієзнавця І. Козловського і що ми чекаємо відповіді на це. Прийшлися по прізвищам всіх заручників, які потребують термінового медичного догляду. Більше деталей і подробиць не буде- чекаємо відповіді на нашу ініціативу. Дуже хочеться результату і позитивних новин», – написала вона.

Також наприкінці січня бойовики затримали 60-річного вченого-релігієзнавця, професора Ігоря Козловського. Він ані на день не виїжджав із Донецька з самого початку конфлікту – доглядав за своїм тяжкохворим сином, прикутим до інвалідного візка. Ігор Козловський, окрім занять науковою діяльністю, був одним з активних прихильників мирного співіснування в Україні парафіян різних церков.

XS
SM
MD
LG