Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 08:00

Рада не підтримала законопроект про квоти на передачі українського та європейського виробництва


(©Shutterstock)

Депутати не підтримали ухвалення законопроекту, який запроваджував квоти на передачі українського та європейського виробництва в теле- та радіоефірах.

За ухвалення в другому читанні та в цілому законопроекту №2766 щодо визначення передач європейського виробництва проголосували 205 народних депутатів за мінімально необхідних 226.

Законопроектjv передбачалося, що ліцензіати (крім супутникового мовлення) з 7:00 до 23:00 повинні дотримуватися таких пропорцій: передачі європейського виробництва, а також США і Канади повинні становити не менше від 70 відсотків загального тижневого обсягу мовлення, у тому числі не менше від 50 відсотків – передачі українського виробництва.

Документом також пропонувалося, що у радіопрограмах музичні твори українських авторів і виконавців повинні становити понад 50 відсотків загального щотижневого обсягу мовлення.

У законопроекті було зауваження, що у випадку, якщо передача створена на замовлення або за участі однієї або декількох юридичних осіб — резидентів країни, що визнана Верховною Радою державою-агресором (державою-окупантом), така передача не може вважатися передачею європейського чи українського виробництва.

Наприкінці січня 2015 року Верховна Рада підтримала звернення про визнання Росії країною-агресором. Це звернення Верховної Ради не має юридичних наслідків.

Recommended

XS
SM
MD
LG