Доступність посилання

ТОП новини

Головна військова прокуратура оголосила підозру командувачу Чорноморського флоту Росії


Командувач Чорноморського флоту Росії віце-адмірал Олександр Вітко

Головна військова прокуратура оголосила та вручила підозру командувачу Чорноморського флоту Росії віце-адміралу Олександру Вітку у вчиненні особливо тяжких злочинів проти України. Про це 22 квітня повідомляє Генпрокуратура.

Проти Вітка порушене кримінальне провадження за фактом розв’язання та ведення представниками влади і Збройних сил Російської Федерації агресивної війни проти України, у результаті чого загинули люди та було окуповано Крим.

«Офіційну підозру 18.04.2016 о 17:00 годині фактично вручено за місцем перебування О. Вітка у місті Севастополі кур’єрською служби міжнародної доставки DIMEX», – сказано у повідомленні ГПУ.

«Командуювач ЧФ ЗС РФ обґрунтовано підозрюється у тому, що в період з 20.02.2014 по 21.03.2014 умисно вчинив злочинні дії з метою зміни меж території та державного кордону України; підбурюв до вчинення державної зради; організував вчинення дій, спрямованих на пошкодження об’єктів, які мають важливе оборонне значення; спланував, підготовив та взяв безпосередню участь у веденні агресивної війни проти України (ч. 3 ст. 110; ч. 4 ст. 27 ч. 1 ст. 111; ч. 3 ст. 27 ст. 113; ч. 2 ст. 28 ч. ч. 1, 2 ст. 437 КК України)», – зазначається у повідомленні.

Вітка викликали на допит у Генпрокуратурі на 25 квітня, якщо він не з’явиться – його оголосять у розшук.

XS
SM
MD
LG