Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 12:17

ГПУ викликає депутата Мосійчука для одержання копії обвинувального акту


Депутат Верховної Ради Ігор Мосійчук

Генеральна прокуратура виликає народного депутата України Ігоря Мосійчука (фракція «Радикальної партії Ляшка») для одержання копії обвинувального акту та матеріалів досудового розслідування. Крайнім строком для ознайомлення Мосійчука та його адвокатів із цими документами суд визначив 25 квітня, повідомляє сайт ГПУ.

У Генпрокуратурі нагадали, що 22 жовтня 2015 року було завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Мосійчука у хуліганстві та погрозі або насильстві щодо службової особи, у втручанні в діяльність судових органів, у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

У Генпрокуратурі також вказують, що «починаючи з 22 жовтня 2015 року підозрюваний Мосійчук та його захисники жодного разу не прибули до слідчого для ознайомлення із матеріалами кримінального провадження».

17 вересня 2015 року Верховна Рада дала згоду на притягнення Мосійчука до кримінальної відповідальності, затримання й арешт, після чого його затримали силовики в будівлі парламенту. Перед голосуванням тодішній генеральний прокурор Віктор Шокін показав депутатам відео, на якому депутат нібито отримує хабар. Сам парламентар назвав відео неправдивим, а обвинувачення на його адресу – політичною помстою.

15 листопада 2015 року депутата звільнили з-під варти, оскільки закінчився попередній визначений судом термін його ув’язнення, а Печерський райсуд Києва не продовжив його до того моменту.

XS
SM
MD
LG