Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 05:39

Дорогу Одеса – Рені розпочнуть будувати через місяць – Порошенко


Петро Порошенко (л) і Міхеїл Саакашвілі

Будівництво автомобільної дороги Одеса – Рені, яка є частиною панєвропейського транспортного коридору, розпочнеться наприкінці травня. Про наміри активізувати будівництво за підсумками наради з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, головою Одеської облдержадміністрації Міхеїлом Саакашвілі та міністром інфраструктури Володимиром Омеляном заявив президент України Петро Порошенко.

«Роботи будуть профінансовані з держбюджету, митних надходжень та з боку країн ЄС, про що ми вели перемовини під час нещодавнього візиту до Румунії», – написав Порошенко у Facebook 23 квітня.

Про зустріч із Порошенком та Гройсманом Міхеїл Саакашвілі повідомив 20 квітня. За словами очільника Одещини, на зустрічі, серед іншого, йшлося про «прискорення будівництва доріг», а також «кадрові питання прокуратури, СБУ, ДФС».

Президент України відвідав Румунію 21 квітня. Петро Порошенко провів переговори з президентом Румунії Клаусом Йоганнісом, румунським прем’єром, керівництвом парламенту і патріархом Румунської православної церкви.

XS
SM
MD
LG