Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 05:23

Обама закликає до європейської єдності і продовження санкцій проти Росії


Барак Обама

Президент США Барак Обама у німецькому Ганновері 25 квітня закликав до європейської єдності.

За його словами, світу потрібна «сильна і об’єднана Європа».

Обама також закликав кожного члена НАТО робити свій внесок у роботу Альянсу. Як заявив американський президент, на саміті НАТО, що відбудеться у Варшаві в липні, він наполягатиме на тому, що всі члени Альянсу мають брати на себе відповідальність за безпеку.

Обама також закликав європейських лідерів зберегти санкції проти Росії за її роль у конфлікті в Україні доти, поки Москва не виконає свої зобов’язання за Мінськими домовленостями.

Президент США наголосив, що НАТО має «підтримати своїх союзників на лінії фронту в Польщі, Румунії, а також у країнах Балтії», й одночасно діяти проти «загрози з південного флангу».

«Саме тому кожен член НАТО повинен вносити повну частку у два відсотки від ВВП до нашої спільної безпеки. Це не завжди відбувається», – додав він.

Візит до Німеччини – це остання зупинка в шестиденному закордонному турне Барака Обами, під час якого він прагнув зміцнити зв’язки із союзниками США задля боротьби з бойовиками-ісламістами, припинення агресії Росії щодо України, а також стимулювання міжнародної торгівлі.

XS
SM
MD
LG