Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 08:40

МЕРТ: конкурсна комісія обрала 5 кандидатів на посаду глави «Укренерго»


©Shutterstock

На посаду глави держпідприємства «Укренерго» конкурсна комісія обрала 5 з 30 кандидатів, серед яких – три українця і два іноземця. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Проте прізвищ претендентів у відомстві не називають.

У міністерстві зазначають, що фіналісти пройдуть співбесіду і представлять своє бачення розвитку підприємства членам комітету, потім оберуть найбільш кваліфікованого претендента і рекомендуватимуть його Кабміну для призначення на посаду.

Конкурс на посаду керівника державного підприємства «Укренерго» оголосили 19 лютого 2016 року.

Наразі тривають конкурси на посади керівників держпідприємств «Укрспирт», «Центренерго» і «Укренерго», додають в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.

«Укренерго» підпорядковується Міністерству енергетики та вугільної промисловості України та входить до 100 найбільших держпідприємств України. Підприємство здійснює централізоване управління об’єднаною енергетичною системою України та транскордонними ЛЕП і надає диспетчерські послуги учасникам енергетичної системи. Крім того, підприємство регулярно проводить аукціони та продає права на експорт електроенергії з України до сусідніх країн.

За даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі, за 9 місяців 2015 року чистий прибуток «Укренерго» – 408 мільйонів гривень у порівнянні з чистим збитком 478 мільйонів гривень за аналогічний період минулого року.

XS
SM
MD
LG