Доступність посилання

ТОП новини
22 Липень 2019, Київ 18:07

Гройсман доручив «оперативно врегулювати ситуацію» з анулюванням дозволу на роботу Шустеру


Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив розібратися в ситуації з анулюванням дозволу на працевлаштування в Україні журналісту Савіку Шустеру.

«Дав доручення розібратись у ситуації зі скасуванням дозволу на працевлаштування Савіка Шустера і оперативно врегулювати ситуацію відповідно до чинного законодавства», – написав прем’єр на своїй сторінці у Facebook.

Він наголосив, що не дозволено утискати свободу слова в Україні.

Раніше сьогодні стало відомо, що журналісту Савіку Шустеру анулювали дозвіл на роботу в Україні. Журналіст вважає цілеспрямованим ухвалення такого рішення напередодні свят, оскільки громадськість не зверне на цю подію достатньо уваги.

Згодом у Державній службі зайнятості України пояснили, що дозвіл на роботу в Україні Шустеру анулювали через відкрите кримінальне провадження стосовно нього. Водночас адвокат Шустера заявила, що він у вказаній справі є свідком.

Зараз Шустер веде політичне ток-шоу «Шустер Live» на телеканалі 3S ТВ, він є гендиректором продакшн-компанії «Савік Шустер Студіо».
Програма «Шустер Live» у різний час виходила в ефір на Першому Національному, телеканалі «Інтер», телеканалі «Україна» та каналах «24», «1+1», «112».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG