Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 19:39

Юридичний вихід для продовження роботи телеведучого Шустера в Україні є – медіа-юрист


Телеведучий Савік Шустер

Телеведучому Савіку Шустеру заборонили працювати в Україні як найманому працівнику, однак він може продовжувати свою діяльність як фізична особа-підприємець, заявив в ефірі Радіо Свобода юрист Інституту масової інформації Роман Головенко.

За його словами, таким може бути юридичний вихід у ситуації, що склалася.

«Його роботодавцю скасували дозвіл наймати, як найманого працівника Савіка Шустера для ведення програми, але він це може робити не як найманий працівник і, в принципі, це може бути юридичним виходом із ситуації. Тому що наразі скасований дозвіл наймати Шустера, але не скасоване право в’їзду і перебування на території України для фізичної особи іноземця Савіка Шустера», – зазначив Головенко.

Напередодні стало відомо, що журналістові, який має канадське громадянство, анулювали дозвіл на роботу в Україні, того ж дня на знак протесту проти цього Савік Шустер оголосив голодування.

Як пояснили у Державній службі зайнятості України, дозвіл на роботу в Україні Шустеру анулювали через відкрите кримінальне провадження стосовно нього. Водночас адвокат Шустера заявила, що він у вказаній справі є свідком.

Стурбованість з приводу ситуації довкола журналіста, продюсера і ведучого Шустера висловила представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович.

Президент і прем’єр-міністр заявили про необхідність вивчити докладно ситуацію з позбавленням дозволу Шустеру на роботу в Україні.
Савік Шустер є ведучим політичного ток-шоу «Шустер Live» на телеканалі 3S ТВ, також він є гендиректором продакшн-компанії «Савік Шустер Студіо».

Програма «Шустер Live» у різний час виходила в ефір на Першому Національному, телеканалі «Інтер», телеканалі «Україна» та каналах «24», «1+1», «112».

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG