Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 17:38

Кабмін звільнив Павленко з посади першого заступника міністра охорони здоров’я


Олександра Павленко

Кабінет міністрів України звільнив Олександру Павленко з посади першого заступника міністра охорони здоров’я України. Про це йдеться в урядовому розпорядженні № 312-р від 27 квітня.

У документі зазначається, що Павленко звільнили відповідно до абзацу третього частини другої статті 9 закону «Про центральні органи виконавчої влади», ця норма передбачає, що в разі звільнення міністра перший заступник міністра та заступники міністра звільняються з посад Кабміном.

У липні минулого року міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі подав у відставку, але до квітня цього року її не схвалили. 14 квітня цього року Рада затвердила новий склад уряд, однак вакантною залишилася посада міністра охорони здоров’я. Сьогодні ж уряд призначив виконувачем обов’язків міністра охорони здоров’я Віктора Шафранського.

Раніше журналісти програми Радіо Свобода «Схеми» з’ясували, що на той час перший заступник міністра охорони здоров’я України Олександра Павленко займається сумісництвом, порушуючи законодавство. Вона не припиняла адвокатської діяльності після призначення в уряд.

13 березня 2015 року Павленко подала заяву на припинення адвокатської діяльності до Ради адвокатів Київської області. Це сталося наступного дня після виходу розслідування про те, що заступник Олександра Квіташвілі займається сумісництвом.

Павленко призначили першим заступником міністра охорони здоров’я 24 грудня 2014 року розпорядженням Кабміну за підписом прем’єра Арсенія Яценюка.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG