Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 18:13

Франція вимагає відновити владу України в Криму – постпред в ООН


Франція не змінить свою позицію щодо необхідності відновлення влади України в Криму та контролю над усім українсько-російським кордоном.

Про це на засіданні Ради безпеки ООН щодо ситуації в Україні, яке відбувається у четвер увечері в Нью-Йорку, повідомив постійний представник Франції в ООН Франсуа Делатр.

«Врегулювання кризи на сході України є основною метою для Франції. Спільно з Німеччиною ми продовжуємо постійну роботу з посередництва у «нормандському форматі» для того, щоб вийти на повне врегулювання кризи між Україною і Росією в рамках Мінських домовленостей», – цитує посла Франції в ООН агентство УНІАН.

«Наша мета полягає в тому, щоб повернути контроль України за усім міжнародно визнаним кордоном, що також стосується відновлення влади України в Криму і в зв’язку з цим наша позиція, яка відповідає міжнародному праву, не зміниться», - додав Делатр.

Засідання Ради Безпеки ООН анонсував напередодні президент України Петро Порошенко. «Причина: погіршення безпекової ситуації на Донбасі та невиконання Росією Мінських домовленостей», – мовиться у повідомленні на сайті президента.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG