Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 09:26

Щонайменше п’ять людей загинули внаслідок авіаударів по Алеппо – правозахисники


Базована у Великій Британії організація «Сирійська обсерваторія з прав людини» заявляє, що внаслідок повітряних ударів урядових сил по утримуваних опозицією районах північного міста Алеппо 30 квітня загинули щонайменше п’ять людей. У цілому в місті зафіксовано 20 окремих авіаударів, твердять правозахисники. За словами очевидців, десятки цивільних уранці 30 квітня залишили утримуваний опозицією район Бустан аль-Каср в Алеппо.

Водночас тимчасове перемир’я, оголошене 29 квітня сирійською армією переважно дотримується в провінції Латакія і передмістях Дамаска. Алеппо було виключене зі списку місць тимчасового перемир’я.

Офіційний Дамаск заявив, що «режим тиші» є спробою врятувати угоду про припинення вогню, досягнуту в лютому.

Найбільше сирійське місто Алеппо було ареною повітряних ударів та інтенсивних обстрілів упродовж останніх дев’яти днів. За даними правозахисників, внаслідок цього з обох сторін загинуло майже 250 людей.

За повідомленням Червоного Хреста, чотири медичні установи стали об’єктами атак в Алеппо 29 квітня. Раніше цього тижня 30 людей загинули внаслідок авіанальоту на підтримуваний організацією «Лікарі без кордонів» і Червоним Хрестом госпіталь та прилеглі будівлі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG