Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 13:18

Активісти просять кримчан «показати» свої зв’язки з материковою Україною


Ілюстративне фото

Центр громадянської освіти «Альменда» оголосив про початок проекту «Море в блокнотах», присвяченого особистим історіям кримчан про зв’язки з материковою Україною.

«Мета акції – показати зв’язок між Кримом і материковою Україною через особистісні історії. В рамках проекту кримчанам пропонується за допомогою мистецтва і особистісних історій показати наскільки міцно Крим пов’язаний з материковою Україною. Не географічним положенням, не політичною ідеологією, не економікою, а людьми, у яких по обидва боки новоявлених кордонів залишилося «море» почуттів один до одного», – зазначають в «Альменда».

Для участі в проекті кримчанам пропонується зобразити в блокноті почуття, які пов’язують їх з материковою Україною і сфотографувати їх на тлі кримських пейзажів. При цьому політичні гасла в блокнотах розглядатися не будуть, попереджають автори проекту.

Зображення в рамках проекту необхідно відправити на електронну адресу «Альменди» до 1 червня.

Кращі роботи обіцяють представити на заходах, присвячених Міжнародному дню невинних дітей – жертв агресії (Міжнародний день безневинних дітей жертв агресії).

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG