Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 07:47

Рада безпеки ООН збирається для обговорення кризи в Алеппо


У Раді безпеки ООН на 4 травня заплановане засідання з обговорення кризи в Алеппо, північному комерційному центрі Сирії, що стало епіцентром бойових дій за останні місяці.

Ініціаторами зустрічі стали Франція і Великобританія. Водночас Росія заявила, що наполягає на продовженні припинення вогню в Сирії, зокрема в Аллепо.

Постійний представник Франції в ООН Франсуа Делатр порівняв облогу Алеппо з Сараєвом під час боснійської війни.

Посол Великобританії в ООН Метью Рікрофт заявив, що головним пріоритетом у вирішенні питання має бути те, що «Аллепо зараз у вогні».

15 членів Ради безпеки ООН, як очікується, заслухають доповідь заступника генсекретаря ООН з політичних питань Джефрі Фелтмана про ситуацію в Алеппо, де в ході останньої ракетної атаки на пологовий будинок 3 травня загинуло 19 людей.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що після зустрічі в Москві з спецпосланцем ООН щодо Сирії Стефаном ді Містурою було домовлено про зусилля із заморожування бойових дій в Алеппо.

Хвиля насильства в Алеппо від 22 квітня вже забрала життя 270 людей, підірвавши таким чином зусилля з відновлення мирних переговорів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG