Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 09:52

В анексованому Криму в Путіна просять захисту від «правового свавілля»


Володимир Путін

В анексованому Росією Криму чергове звернення до президента Росії Володимира Путіна з проханням захисту від «правового свавілля» на півострові.

Автори звернення – «Рада Республіканської громадської організації «Антикорупційний фронт Криму» – також закликають до проведення перевиборів до російського парламенту Криму.

У документі, текст якого має у своєму розпорядженні проект Радіо Свобода – сайт Крим.Реалії, – перераховується низка підприємств, які, на думку авторів звернення, були незаконно відібрані кримською владою у їхніх власників, а також ідеться про відсутність відповідної реакції з боку правоохоронців.

«Нам дуже потрібна саме ваша допомога. До сьогоднішнього дня на всі наші численні звернення до різних інстанцій у Криму і в Москві приходять формальні відписки, своїми наполегливими зверненнями ми домоглися того, що сьогодні вже й органи прокуратури, і Мінекономрозвитку Росії, і повноважний представник президента в Криму офіційно визнають факт порушення наших конституційних прав. Разом з тим жоден з перерахованих органів (у першу чергу прокуратура Криму) не вживають заходів щодо усунення цих порушень. У такій ситуації ми змушені звернутися до вас із проханням про захист наших прав, з проханням дотримання в Республіці Крим Конституції і законів Російської Федерації», – йдеться у зверненні до Путіна.

Подібні звернення до Путіна регулярно з’являються в Криму після його анексії Росією.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG