Доступність посилання

ТОП новини

ОБСЄ: парад 9 травня у Донецьку і Луганську буде порушенням Мінських угод


Парад до Дня перемоги в окупованому Донецьку, 9 травня 2015 року

Залучення важкої техніки до параду 9 травня у Донецьку і Луганську, які контролюють угруповання «ДНР» і «ЛНР», буде порушенням Мінських угод, заявляють у спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ.

«Важке озброєння у центрі великого міста – це просто порушення мінських домовленостей», – заявив перший заступник СММ ОБСЄ Александр Гуґ.

За його словами, представники ОБСЄ спостерігали введення важкої техніки у центр Луганська у останні дні.

Напередодні українська сторона також попередила сепаратистів, що парад військової техніки 9 травня в Донецьку буде порушенням Мінських домовленостей.

Представники угруповання «ДНР» заявили, що військовий парад 9 травня в Донецьку відбудеться, попри застереження спостережної місії ОБСЄ.

9 травня 2015 року в окупованих проросійськими бойовиками Донецьку і Луганську до Дня перемоги відбулися паради з участю їхніх збройних формувань. За заявами сепаратистів, у Донецьку участь у заході брали близько 1,5 тисячі представників збройних формувань та близько 30 одиниць техніки. У Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ в Україні назвали парад військової техніки в Донецьку порушенням Мінських домовленостей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG