Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 19:11

Закарпатська митниця працює в штатному режимі – Державна фіскальна служба України


У Державній фіскальній службі України заявили, що Закарпатська митниця працює в штатному режимі і під керівництвом призначеної для виконання очільника відомства людини. Про це йдеться в повідомленні на сайті відомства у п’ятницю.

«Керівником Закарпатської митниці є Володимир Колесніков, який обіймає цю посаду з вересня минулого року. За станом здоров’я з 27 квітня поточного року він перебуває на лікарняному. З огляду на це у період з 28 до 29 квітня виконання обов’язків керівника Закарпатської митниці покладалося на його заступника Олександра Гребьонкіна. Упродовж цього часу виконання обов’язків начальника Закарпатської митниці на інших осіб не покладалося. Наразі митниця працює в штатному режимі», – йдеться в повідомленні.

У Державній фіскальній службі заявили, що деякі ЗМІ неправдиво потрактували слова голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля про те, що на Закарпатській митниці відбулася зміна керівництва.

Раніше Геннадій Москаль на своєму сайті повідомив, що працівники внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби вжили заходів до начальника Закарпатської митниці Володимира Колеснікова, який перебував на лікарняному, «щоб під будь-яким приводом припинити його тимчасову непрацездатність, звільнити з посади й призначити нового керівника митниці». Геннадій Москаль заявив, що голова ДФС Роман Насіров натомість призначив виконувача обов’язків начальника Закарпатської митниці.

«Із Закарпатською обласною державною адміністрацією це призначення не узгоджувалося», – додав Москаль.

Сьогодні Геннадій Москаль заявив про звернення до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана щодо відставки з посади голови Закарпатської ОДА. Серед причин рішення він вказав перешкоджання боротьбі з контрабандою в регіоні з боку центральної влади та бездіяльність митниці.

Гройсман повідомив, що не планує готувати подання про звільнення Москаля і запропонував алгоритм «призначення керівних кадрів у митній службі на основі публічних конкурсів за участю громадських організацій».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG