Доступність посилання

ТОП новини
24 Жовтень 2018, Київ 04:37

Антидопінговий контроль на Олімпіаді в Сочі здійснювали офіцери ФСБ – екс-співробітник РусАДА


(©Shutterstock)

Колишній співробітник Російської антидопінгової агенції (РусАДА) Віталій Степанов стверджує, що офіцери Федеральної служби безпеки Росії працювали як антидопінгові фахівці на зимових Олімпійських іграх 2014 року в Сочі.

«ФСБ намагалися контролювати кожен крок процесу антидопінгового контролю в Сочі», – сказав Степанов 8 травня в телепрограмі «60 хвилин» на американському телеканалі CBS.

Віталій Степанов також стверджує, що має 15 годин аудіозаписів розмов із колишнім керівником російської антидопінгової лабораторії Григорієм Родченковим, які дозволяють припустити, що принаймні чотири російські золоті медалісти Сочі використовували заборонені препарати. Імена цих спортсменів Степанов не назвав.

Представник Всесвітньої антидопінгової агенції Бен Ніколс розцінює оприлюднені Степановим звинувачення як «дуже тривожні». «Ми розглянемо їх без затримки», – сказав він агенції Reuters.

Москва зараз намагається виконати вимоги, які б дозволити його легкоатлетам стартувати на літніх Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро в серпні. Через масове й підтримуване державою систематичне вживання допінгу зараз від змагань під егідою ІААФ (Міжнародної федерації легкої атлетики) відсторонені всі російські спортсмени.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG