Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 20:30

Українські прикордонники не впустили «Нічних вовків» – ДПСУ


Олександр Залдостанов (Хірург), 28 квітня 2015 року

Українські прикордонники заявляють, що не пропустили через державний кордон сімох учасників клубів російських байкерів, зокрема, учасників байкерського руху «Нічні вовки».

«За період великодніх і травневих свят жодні організовані групи байкерів чи навіть поодинокі мотоциклісти-провокатори державний кордон не перетинали ні на в’їзд, ні на виїзд. Відтоді, як стало відомо про плани так званих «російських байкерів» ця категорія осіб перебувала на особливому контролі. Наразі Держприкордонслужба відмовила у перетині кордону 7 байкерам на в’їзд в Україну: 6 громадянам Білорусі та 1 громадянину Молдови, які їхали з Росії», – мовиться у повідомленні Державної прикордонної служби України.

Пробіг російських байкерів з клубу «Нічні вовки» за маршрутом Москва – Берлін відбувається щорічно. Цією акцією, як стверджують байкери, вони прагнуть відзначати свято «перемоги над нацизмом».

Цьогорічний маршрут автопробігу, що почався 29 квітня у Москві, мав, за планами організаторів, проходити по території Білорусі, Польщі, Словаччини, Австрії, Чехії і завершитися 9 травня в Берліні.

Лідер «Нічних вовків» Олександр Залдостанов, який має прізвисько «Хірург», є приятелем російського президента Володимира Путіна.

Олександр Залдостанов входить до переліку осіб, на яких розповсюджуються санкції США і Канади, запроваджені через російську агресію в Україні.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG