Доступність посилання

ТОП новини
18 Квітень 2019, Київ 19:27

«Опозиційний блок»: влада намагалася зірвати День перемоги руками радикалів


Партія «Опозиційний блок» вимагає засудити «провокаторів, які намагалися зірвати День перемоги».

«71-а річниця Великої Перемоги супроводжується численними фактами провокацій. По всій Україні радикали за мовчазної підтримки влади намагаються зірвати святкування 9 травня. «Опозиційний блок» вимагає припинити провокації. Ми вимагаємо реакції правоохоронців та засудження провокаторів, які намагаються зірвати День перемоги. Також ми вимагаємо відповідальності влади, яка не забезпечила безпеку ветеранів… Вона не лише не забезпечила безпеки ветеранів, а й руками радикалів намагається зірвати святкування Великої перемоги», – мовиться у заяві «Опозиційного блоку», опублікованій 9 травня на офіційній сторінці опозиційної сили.

Під час відзначення Дня перемоги 9 травня в українських містах сталися кілька сутичок.

У Слов’янську на Донеччині невідомі облили зеленкою, водою та закидали яйцями депутата Верховної Ради з фракції «Опозиційного блоку» Наталію Королевську.

У Черкасах сталася сутичка між активістами та ветеранами, які хотіли розгорнути червоний прапор.

Також незначні сутички сталися через «георгіївські стрічки» та комуністичну символіку.

Україні 9 травня відзначається День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Цю пам’ятну дату Верховна Рада України встановила 9 квітня 2015 року на реалізацію політики декомунізації. Раніше ця дата офіційно іменувалася Днем Перемоги у Великій вітчизняній війні 1941–1945 років. Термін «Велика вітчизняна війна» використовували в колишньому СРСР, щоб підкреслити, що у радянсько-німецькій війні 1941–1945 років громадяни захищали Радянський Союз як спільну Вітчизну.

На цю ж тему:

07.05.2016
«Опозиційний блок» вимагає покарати винних у накритті «портретом Путіна» Вічного вогню в Києві

Активісти у Києві накрили Вічний вогонь біля Могили Невідомому солдату плакатом із зображенням президента Росії Володимира Путіна та написом «Гієна вогненна» далі

09.05.2016
У Слов’янську облили зеленкою депутата Королевську

У Слов’янську на Донеччині 9 травня невідомі особи облили зеленкою, водою та закидали яйцями депутата Верховної Ради з фракції «Опозиційного блоку» Наталію Королевську. далі

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG