Доступність посилання

ТОП новини

Нацрада заборонила трансляцію ще трьох російських телеканалів в Україні


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України вилучила з переліку дозволених для трансляції на території України ще три російські телеканали через рекламу. Таке рішення регулятор ухвалив на засіданні в четвер.

Як повідомляє прес-служба Нацради, під заборону потрапили зокрема телеканали, що мають юрисдикцію Росії: «Вопросы и ответы», «Усадьба-ТВ» і «Домашние животные».

У Нацраді зазначають, що підставами для цього стало розміщення мовниками комерційної реклами, що є порушенням вимог частини 9 статті 13 закону України «Про рекламу» («Трансляція (ретрансляція) реклами, яка міститься у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій, що транслюються (ретранслюються) на територію України, у разі, якщо іноземні телерадіоорганізації не підпадають під юрисдикцію держав-членів Європейського союзу або держав, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, забороняється»).

Рішення набуде чинності через місяць після його ухвалення, у разі надання правовласниками або дистриб’юторами цих програм гарантій щодо усунення порушень Національна рада може переглянути свою ухвалу.

У березні Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України вилучила з переліку дозволених для трансляції на території України ще 14 російських телеканалів. Тоді підставами для заборони телеканалів були помічені в ефірі цих мовників персони, які внесені до переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці, а також зафіксована комерційна реклама, поширення якої в ефірах іноземних телеканалів в Україні заборонене.

XS
SM
MD
LG