Доступність посилання

ТОП новини
20 Квітень 2019, Київ 05:50

Незалежна медіа-профспілка України засудила блокування сайту Крим.Реалії


Незалежна медіа-профспілка України засуджує блокування сайту Крим.Реалії на території Росії й анексованого нею Криму і має намір звернутися до міжнародних організацій за підтримкою. Про це в коментарі для Крим.Реалії заявив глава НМПУ Юрій Луканов.

«Ми проінформуємо про це Міжнародну організацію журналістів і офіс представника уповноваженого з питань свободи ЗМІ ОБСЄ Дуню Міятович. У нас є зв’язки з Європейським парламентом, постараємося, щоб це питання було там підняте», – зазначив Юрій Луканов.

За його словами, блокування сайту Крим.Реалії є «свідченням того, що влада Росії боїться небагатьох альтернативних джерел інформації на півострові».

Цього тижня користувачі в Росії і Криму повідомили про блокування доступу до сайту Крим.Реалії. Пізніше призначений Кремлем прокурор Криму Наталія Поклонська підтвердила інформацію про блокування доступу до сайту. Як заявили у підконтрольній Москві прокуратурі Криму, сайт визнано таким, що «систематично вміщує публікації екстремістського спрямування, спрямовані на розпалювання міжнаціональної й міжетнічної ворожнечі», і, зокрема, «здійснює інформаційний супровід дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Росії, пропаганду проведення так званої «громадянської блокади Криму».

До цього Поклонська вже заявляла, що готує матеріали для повного блокування проекту Радіо Свобода Крим.Реалії.

У Криму, який із початку 2014 року незаконно анексований Росією, за рішенням «Роскомнагляду» вже заблокували низку інформаційних ресурсів. Російське відомство регулярно виступає з вимогою до інтернет-провайдерів обмежити доступ до ресурсів під приводом протидії «розпалюванню міжнаціональної та релігійної ворожнечі» і наявності «екстремістських матеріалів».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG