Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 01:50

АП: Порошенко та Байден домовилися про підписання угоди найближчим часом щодо третього траншу кредиту


Віце-президент США Джо Байден та президент України Петро Порошенко, архівне фото (©Shutterstock)

Президент України Петро Порошенко та віце-президент США Джо Байден під час телефонної розмови домовилися про виділення Україні третього траншу кредитних гарантій.

Як повідомляє прес-служба Адміністрації президента України, співрозмовники домовилися про підписання найближчим часом двосторонньої угоди про надання Україні третього траншу кредитних гарантій на 1 мільярд доларів США.

За повідомленням, також Порошенко поінформував про заходи щодо вдосконалення системи державних фінансів та покращення ділового клімату в Україні, а також висловив сподівання, що результати реформ в Україні дозволять активізувати підтримку України з боку США, МВФ та інших міжнародних партнерів.

Наразі у прес-службі Байдена подробиціцієї розмови не повідомляють.

1 квітня під час візиту до США Порошенко домовився з Байденом, що Україна отримає третій транш кредитних гарантій США на суму 1 мільярд доларів після формування нового уряду. Пізніше 15 квітня в Адміністрації президента України повідомили, що під час чергової телефонної розмови Порошенко і Байден домовилися про укладення «найближчим часом угоди про виділення третього траншу кредитних гарантій у розмірі 1 мільярд доларів».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG