Доступність посилання

ТОП новини
15 Листопад 2018, Київ 03:37

Гройсман прийняв запрошення відвідати США


Володимир Гройсман (л) і Джо Байден (п), архівне фото

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у телефонній розмові з віце-президентом США Джо Байденом прийняв його запрошення відвідати Сполучені Штати Америки в червні цього року, повідомила пресова служба українського уряду.

«Ключова увага під час розмови була прикута до процесу реформ в Україні та перших відповідальних кроків новосформованого уряду», – мовиться в повідомленні.

Зокрема, Байден позитивно відзначив рішення Кабінету міністрів щодо встановлення єдиної ринкової ціни на газ та оцінив його як свідчення рішучості уряду в боротьбі з корупцією в енергетичній сфері, а також привітав рішення Верховної Ради України про призначення генерального прокурора, наголосивши на необхідності далі зміцнювати верховенство права в Україні шляхом реформування системи правосуддя в цілому та органів прокуратури зокрема.

Співрозмовники також обмінялися думками щодо співпраці між Україною та Міжнародним валютним фондом, і Гройсман висловив сподівання на успішні підсумки переговорів з місією МВФ, яка цими днями перебуває в Києві, повідомила прес-служба.

Сполучені Штати Америки є одним із головних союзників України в її протистоянні агресії Росії, спершу у Криму, а потім на сході України. Вашингтон підтримує Київ дипломатично, фінансово, а також нелетальною військовою допомогою. Водночас США вимагають від України реформ. Зокрема, Вашингтон вимагав від Києва швидше подолати урядову кризу, що виникла кілька місяців тому на хвилі невдоволення попереднім прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG